poniżej znajdź, 8 ładnych zabawek erotycznych, które są zarówno estetycznie, jak i erotycznie przyjemne.

  • Post author:
  • Post category:Blog

poniżej znajdź, 8 ładnych zabawek erotycznych, które są zarówno estetycznie, jak i erotycznie przyjemne.

A jeśli to twój partner może być zbyt skoncentrowany na sobie, możliwe jest poszukiwanie tych samych oznak bycia samolubnym w łóżku, a następnie podjąć kroki, aby poprosić o to, czego potrzebujesz, aby naprawdę uzyskać ten orgazm, na który zasługujesz.

5 znaków partnera, który jest samolubny w łóżku i jak podejść do każdego z nich, aby uzyskać przyjemność, na którą zasługujesz.

1. Wykonujesz całą pracę

Jeśli otrzymujesz seks oralny za każdym razem, gdy uprawiasz seks, ale nie oferujesz tego samego w zamian, być może bardziej skupiasz się na własnej przyjemności, opuszczając się Twój partner bez uwagi, której potrzebują. To samo dotyczy, jeśli twój partner jest tym, który wstrzymuje się.

„Wiesz, że twój partner jest samolubny w łóżku, kiedy leżał, oczekując, że wykonasz całą pracę, aby stworzyć środowisko erotyczne”. —Jenni Skyler, PhD

„Wiesz, że twój partner jest samolubny w łóżku, kiedy leżał, oczekując, że wykonasz całą pracę, aby stworzyć środowisko erotyczne”, mówi dr Jenni Skyler, LMFT, AASECT- Certyfikowany terapeuta i seksolog.

Powiązane historie Jeśli masz głowę, potrzebujesz dobrego zimowego kapelusza. Wodoodporne buty utrzymują stopy suche, a puffer kurtka utrzymuje ciepło. Ale jeśli naprawdę chcesz zrobić ten sezon, dodanie zimowych czapek do swojego zespołu jest najlepszym sposobem na ochronę przed lodowatymi elementami.

Wybór zimowego kapelusza wykonanego z wełny lub poliestrowego polaru jest bardzo skuteczny, jeśli chodzi o ochronę głowy i uszu przed niskimi temperaturami ze względu na zdolność do pułapowania ciepła i trzymania go blisko ciała. Bez względu na to, czy wolisz przytulną czapkę lub czapkę z klapami ucha, poniżej znajdziesz jedne z najlepszych zimowych czapek z niezawodnymi wydajnością w najzimniejsze dni.

Najlepsze zimowe czapki

Carhartt Dorosły akrylowy kapelusz zegarków – 17,00 $

Carhartt to nazwa, którym możesz zaufać, jeśli chodzi o jakość i przystępność cenową. Ten kapelusz wykonany z elastycznego akrylowego materiału akrylowego, zapewnia dopasowanie bez zbytniego. W jeden sposób możesz rozważyć idealną codzienną czapkę. Niezależnie od tego, czy jesteś na spacerze, czy na wycieczkach na stoki, czapka jest tutaj, aby pomóc ci poczuć się w przyjemnej i pręgowanej głowie.

Kupuj teraz North Face Women’s Oh-Mega Fur POM-42,00 $

Faux futra tego zimowego czapki dodaje ciosy stylu, podczas gdy tkanina z dzianiny kablowej zapewnia przytulność. Kapelusz ma również dodatkowy pokój dzięki głębokim projektowaniu. Dodatkowo możesz złapać go w Gardenia White, Grey, Black and Green.

Kup teraz Arc’teryx Hedron Toque Beanie-69,00 $

Wzywając wszystkich poszukiwaczy przygód, ta arc’teryx Beanie jest tutaj, aby cię chronić z najsurowszych elementów. Jego miękka wełna merynosowa pomaga utrzymać głowę suchą i ciepłą, odprowadzając pot i nadmiar wilgoci. Noś go pod kaskiem na snowboardzie lub zabierz go ze sobą podczas chłodnego dnia wędrówki, aby zapewnić dodatkowe ciepło.

Sklep teraz powiązane historie Z bardziej zaraźliwym (i być może bardziej śmiertelnym) wariantem rozprzestrzeniania się koronawirusa, ludzie na całym świecie podwajają się – i podwajają się – w ich wysiłkach maskujących. Na przykład Niemcy, Francja i Austria wymagają teraz noszenia masek klasy medycznej w miejscach publicznych, takich jak sklepy spożywcze i podczas transportu publicznego. Jednak Światowa Organizacja Zdrowia zaleca maski tkaniny niemedyczne dla osób w wieku poniżej 60 lat, które nie mają leżących u podstaw warunków zdrowotnych. A Centers for https://harmoniqhealth.com Disease Control and Prevention twierdzi, że tylko pracownicy opieki zdrowotnej powinni nosić maski klasy medycznej. Więc jaka jest właściwa maska ​​do noszenia w 2021 roku? Odpowiedź może być więcej niż jedna, według epidemiologów.

Gdybyśmy mieli zapas na początku pandemii, najprawdopodobniej istniałaby zalecenie w celu wykorzystania N95. Ale z powodu ograniczeń dostaw, zalecenie to było nieuzasadnione na spotkanie, mówi Anthony Harris, MD, MPH, zastępca dyrektora medycznego w zakresie pracy. Dr Harris wątpliwości, że noszenie maski klasy medycznej publicznie staje się mandatem w Stanach Zjednoczonych. [Nadal] jest ograniczenie podaży N95. Nie jest tak źle, jak było, ale nadal istnieje jako wąskie gardło.

Jeśli chcesz nosić maski N95, nie powinieneś martwić się o wyczerpanie dostaw pracowników służby zdrowia, mówi dr pracownicy opieki zdrowotnej, mówi dr. Harris. Wiemy, że rząd sekwestrował krajowy zapas [osobistego sprzętu ochronnego] do dystrybucji dla pracowników opieki zdrowotnej, pracowników pierwszej linii i tak dalej, mówi. Proces ten jest nadal w toku, więc nie martwiłbym się ani nie martwiłbym się, że w tym momencie zamierzasz przewyższyć podaż lub zabrać podaż pracownikom opieki zdrowotnej.

Dr. Harris popiera pomysł ludzi noszących maski N95 (lub jednego z jego międzynarodowych kuzynów, KN95 lub FFP2) publicznie. Noszenie N95 zamiast maski z tkaniny jest lepsze, aby zwiększyć poziom ochrony dla siebie, a także innych wokół ciebie, mówi dr Harris.

Jednym z wcześniejszych punktów odstraszania na noszenie N95 był Jak trudno było uzyskać odpowiednie dopasowanie. Jeśli umieścisz dziecko N95 dla dorosłych, oczywiście ten scenariusz prawdopodobnie doprowadziłby do tego, że ta maska ​​nie byłaby tak skuteczna, jak odpowiednio dopasowana maska ​​tkanin dla tego dziecka, mówi dr Harris. Poza tą dramatyczną analogią, w większości przypadków, jeśli korzystasz z N95 i dostajesz przyzwoitą pieczęć lub dopasowanie nie jest do standardu, który robimy w szpitalu i klinikach, ale masz pewne luki, nadal prawdopodobnie jesteś prawdopodobny Aby uzyskać lepszą wartość ochronną niż właściwie zamontowana maska ​​z tkaniny, ponieważ prawdopodobnie maska ​​z tkaniny będzie miała również pewne luki, w porównaniu z N95, oparte na jego projekcie.

Powiązane historie. Często nazywam moje najbardziej ukochane dzieła wibratorów sztuki, a to nie jest hiperbolę: naprawdę ładne zabawki seksualne są również często wyrafinowanymi kawałkami kunsztu. Są to urządzenia erotyczne, które stymulują wiele zmysłów (czytaj: nie tylko dotyk) poprzez łączenie stylu, tekstury i technologii w sposób, który jest godny wystawy. Mając to na uwadze, stworzyliśmy galerię inspirowanych sztuką ładnych zabawek erotycznych, które mogą być rozpakowane w celu bardzo scyntycznego prezentu wakacyjnego.

Podczas gdy uważam się za kwalifikowane do roli kuratora (porzucenie szkoły artystycznej, studiowałem projekt bielizny, Byk, dziękuję bardzo), przyznaję również, że podobnie jak sztuka, przyjemność jest subiektywna. Dlatego znajdziesz drastycznie różne rodzaje zabawek erotycznych zaokrąglonych, które zapewniają rozbieżne odczucia, stymulacje i estetykę. I, tak, pomogą ci również orgazm, którego mało prawdopodobne jest, aby spojrzeć na Rembrandta. Punkty za to.

poniżej znajdują 8 ładnych zabawek seksualnych, które są zarówno estetyczne, jak i erotycznie przyjemne.

1. LELO NEA 2, 99 USD

NEA 2 zawiera osiem wibracyjnych wzorów i wyjątkowo zakrzywiony kształt, które można umieścić między ciałami, jeśli grasz z przyjacielem. Przyciąga wzrok ze względu na delikatne gałązki złotych kwiatów (rodzaj leniwego w stylu Nouveau) na tle onyx-czarnym. Jeśli zostawiłeś ten ładny kawałek wyświetlany na stoliku nocnym, nikt nawet nie zgadnie, jaka jest jego prawdziwa funkcja.

kup teraz: Lelo Nea 2, 99 USD

Powiązane historie To nie jest twój standardowy plan noworoczny. Żadnych restrykcyjnych diet, bez cotygodniowego ważenia, bez „całego nowego ciebie” na ten nowy rok-ponieważ, hej, już jesteś całkiem niezły. Te cztery plany oparte na ekspertach-zaprojektowane, aby pomóc ci poruszyć ciało, jeść więcej warzyw, lepiej zasnąć lub okazywać sobie kochającą opiekę-dotyczą rozwijania zdrowych nawyków, które lepiej dostosowują się do twoich celów.

Czasami najtrudniejszą częścią treningu jest znalezienie czasu, aby to zrobić. Jeśli masz tylko kilka minut na ściskanie codziennej sesji potu, dotarłeś do właściwego miejsca. Trenin-Trener Ashley Joi do naszego programu ruchu w roku odnowienia są bezsensowne, oszczędne sposoby na przeprowadzkę. W rzeczywistości dzisiejszy trening siły dolnej części nadwozia uderzy w wszystkie twoje niezbędne rzeczy w dniu nóg i zaciągnie cię na matę w 10 minut.

Ponieważ trening jest tak szybki, rada Joi, aby spowolnić wszystko może czuć się sprzeczne z intuicją. Ale spieszenie czasu z każdym ruchem zagwarantuje, że w pełni wykorzystasz każdą sekundę. Spędzisz 1-minutowe przedziały, wykonując jak najwięcej powtórzeń każdego ruchu, w sumie 10 ćwiczeń w 10 minut. Dzięki jakości Joi nad podejściem ilościowym od razu poczujesz oparzenie. Teraz podążaj za 10-minutowym treningiem dolnej części ciała powyżej 10 ruchów, które poważnie przyniosą ciepło.

10-minutowy trening dolnej części ciała

1. Squat Jacks: Zaczynamy od dnia nogi od serii cardio, aby zapewnić ci przyjemność i ciepło do końca treningu. Z stopami nieco szerszymi niż ramiona, obniż łup, aby uzyskać standardowe przysiady. Następnie, używając ramion na pęd, pokrój powietrze i podskakuj, lądując cicho, z zgiętymi kolanami. W przypadku wersji o niskim wpływie porzuć skok i spróbuj zamiast tego zwykłego przysiadu lub przysiadu.

2. Uściski kolana na stojąco: Czas na dynamiczne rozciąganie, które będą miały ciasne biodra i ścięgna podkolanowe odetchnięcia ulgi. Przyłóż jedno kolano w klatkę piersiową i owinąć ramiona, aby się przytulić. Aby utrzymać ruch aktywny, angażuj swój rdzeń przez cały czas.

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Przeglądaj sklep

Podobnie jak większość ogólnej siły roboczej, większość tygodnia spędzam wpatrując się w ekran komputera. Z punktu widzenia zdrowia po prostu nie jest dobre – 16:00. Przez większość dni moje gałki oczne wydają się jak prześcieradło szkła, moja szyja jest obolała od nieco laptopa, a moja głowa jest jednym luźnym powiadomieniem z dala od walejącej migreny.

, ale najgorsze z tego, że najgorsze z Wydaje się, że są to torby pod moimi oczami, co jest efektem ubocznym wszystkich niebieskiego światła indukowanego na ekranie. Chodź obiad, wyglądam jak zombie, ciemno i nawiedzony z dnia pisania. Próbowałem wszystkiego, od klasycznych plasterków ogórka po modne lodowe globry i rozjaśniające serum – nikt nie wydaje się to robić. Jako ostatni wysiłek zamówiłem Skyn ​​Islande Hydro Cool Firming Eye żele (33 USD) po zbadaniu celebrytów na jaśniejsze oczy-i cieszę się, że to zrobiłem.

Tip

z z pomocą z tym Well+Good Shop , możesz teraz dodawać produkty do koszyka z tej strony artykułu. Wystarczy kliknąć poniższy produkt, a więcej szczegółów pojawi się w nowym oknie. Uderz „Dodaj do koszyka” i voila! Otóż ​​to! Czytając więcej artykułów w sklepie, możesz dodawać produkty do koszyka i sprawdzić, kiedy będziesz gotowy (poszukaj ikony koszyka po prawej stronie ekranu).

Skyn ​​Islande, Hydro, Hydro Chłodne ujęcia żele do oczu (opakowanie 8)-33,00 $

Te chłodzące plamy są nasycone islandzką lodowcową wodą, która uspokaja puszysty, gniewne koło pod oczami.

Kup teraz

Te lodowate plastry oczu podbiły serca serc niektórych z naszych ulubionych celebrytów, takich jak Jessica Alba, Kaley Cuoco i Cara Delevingne. Kristin Bell i mężulek Dax Shepherd są znane z tego, że uderzają ich w natychmiastowe odkształcenie, podobnie jak Kourtney Kardashian, który przysięga obok nich przed wielką nocą. Jeśli potrafią pracować dla Listerów A takich jak ci ludzie, z pewnością pracowaliby również na moich chłopskich oczach, prawda?!

Racja. Rozpakowując te chłodne żelki, od razu widziałem, że były to prawdziwa okazja. Wykonane są przez Skyn ​​Island, luksusową markę pielęgnacji skóry, która wykorzystuje czyste składniki z kraju nordyckiego, w tym Arctic Cloudberries (które są prawdziwe, a nie fikcyjne Dr Seuss Fruits), Sea Kelp i Siberian Inteng.

Jeśli chodzi o te łatki, są one specjalnie nasycone islandzką wodą lodowcową, która jest naturalnie wzmocniona minerałami kochającymi skórę. Nie wyglądają dokładnie nawadniające – nie są kapiący wodą ani roztworem, takim jak inne łatki chłodzące, których użyłem. Ale to, co naprawdę wyróżniają się na tle paczki. Po prostu włożyłem je na wyczucie chłodzenia na wyciągnięcie ręki. Pod moimi oczami wydawało mi się, że uderzyło mnie podmuch zimowego wiatru, nadając moją twarz bardzo potrzebną lodowatą ulgę.

Powiązane historie W styczniu nadszedł czas, aby ułatwić i dopracować zdrowe nawyki, z którymi możesz żyć na całą podróż wokół Słońca – i dalej. Zeciągnęliśmy pomoc ekspertów branżowych do opracowania trzech czterotygodniowych planów zaprojektowanych, aby pomóc Ci poruszyć ciało, jeść bardziej zrównoważone lub okazać sobie kochającą opiekę. Wybierz plan – lub trzy – i uderz odświeżenie. Zdobądź program

, gdy robisz zakupy w sklepie, chwytając te marchewki na zupę lub świeże brokuły, aby uzyskać smażenie, brzmi jak świetny pomysł. Ale zbyt łatwo jest kupić zbyt dużo produktów tylko po to, aby rzeczy pojawiły się w ciągu tygodnia, które wykoleją starannie ułożone plany obiadowe-i pozostanie nam zmarnowanym, resztkowym produktom i urazie.

Na szczęście , możesz zamienić te resztki produktów w innowacyjne, aromatyczne potrawy, o ile wiesz, co z nimi zrobić. Zaskakującą część jest to, że wiele z tych nieużywanych lub zwykle dyskardowych części jest zazwyczaj dość gęstych odżywczych, więc wstydem jest przegapić możliwość zintegrowania ich z kilkoma posiłkami w ciągu tygodnia.

Następnym razem, gdy rozglądasz się w kuchni na to, co pozostało z produktu, oprzyj się chęci rzucania i ubijania ich na posiłki na różne sposoby. Oto kilka pomysłów, dzięki uprzejmości dietetyków, którzy nigdy nie chcą pozwolić, aby niektóre wspaniałe warzywa marnują!

1. Marchewki

Kiedy skończysz z marchewką, nie wrzucaj tych zieleni do kosza. „Greeny marchewkowe są wszechstronne, aromatyczne i takie wstyd, ponieważ mają pieprzny smak i mogą być używane do oznakowania mięs, ryb, hummusu i sosów”, mówi Maggie Michalczyk, Rd.

Możesz także użyć tych resztek zieleni marchewkowej, aby tworzyć różne rodzaje spadków, takie jak zielone pesto marchewkowe (zastępowanie bazylii na marchewkę) lub koktajlu, wraz z białkiem w proszku, masłem orzechowym lub innymi owocami i warzywami.

Powiązane historie Toast plus rozprzestrzeniać się, to jedno z najłatwiejszych śniadań, jakie możesz zrobić. Ale słoik, w którym wbijasz swój nóż, zdecydowanie ma znaczenie, jeśli chcesz upewnić się, że kawałek tostów napełni cię dłużej niż 15 minut. Na przykład masło orzechowe jest pełne białka, błonnika i zdrowych tłuszczów, dzięki czemu jest naprawdę satysfakcjonujące. Z drugiej strony dżem, choć pyszny, nie zawiera tego samego uderzenia bogatego w składniki odżywcze.

Poza Stanami Zjednoczonymi marmite i Vegemite to dwa popularne rozprzestrzenianie się, często oblane na toast. Marmite jest popularny zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Afryce Południowej, podczas gdy Vegemite jest w Australii. Marmite, podobnie jak Vegemite, jest pikantnym rozprzestrzenianiem się z wyciągu drożdżowego. Jest to produkt uboczny piwa piwa i jest uzupełniany witaminami B, wyjaśnia Skye Swaney, Rd, zarejestrowany dietetyk z siedzibą w Sydney w Australii.

Pod względem smakowym, oba spready mają słone, umami- Bogaty profil smaku trochę przypominający sos sojowy. Smak Vegemite jest nieco silniejszy i nieco gorzki, podczas gdy Marmite jest nieco łagodniejszy z nutą słodyczy. Oba mogą być odrobiną polaryzacyjną; Albo je lubisz, albo nie. Ale czy Vegemite lub Marmite na tostach to pożywne śniadanie? Swaney i Kate Wengier, RD, kolejny dietetyk z siedzibą w Australii i założyciel Foost, obaj mają pewne przemyślenia.